Na základe dlhoročných skúseností v oblasti obchodu a stavebnej realizácie sme sa v roku 2009 rozhodli spojiť naše sily a vznikla spoločnosť Green Bau, s.r.o., ktorá sa venuje dodávkam a realizácii plotov, oplotení a zabezpečení.

 greenbau-logo

V roku 2010 začala naša spoločnosť veľmi úzku spoluprácu s belgickou spoločnosťou BETAFENCE, ktorá patrí k lídrovi v tejto oblasti. Jej 130-ročná história, ako aj prvotriedna kvalita predurčili naše smerovanie.

partner

 

Absolútnou prioritou našej spoločnosti je kvalita a spokojnosť zákazníka či už pri projektovaní, alebo pri výbere vhodného druhu oplotenia, tak aj pri samotnej realizácii a výstavbe. Tento prístup zabezpečil, že sme sa stali generálnym realizátorom pre pobočky spoločnosti Betafence ako v Slovenskej, tak aj v Českej republike.

iso

Ďalším stupňom vývoja spoločnosti bolo otvorenie vlastnej prevádzky za účelom výroby a dodávok atypických brán, stĺpikov a iných komponentov podľa požiadaviek zákazníka.

Neodmysliteľnou súčasťou zabezpečovacích systémov je aj zabezpečenie cestných komunikácií protinárazovým systémom.

zvodidla

Spoločnosť Green Bau, s.r.o. zabezpečuje distribúciu ako aj inštaláciu cestných a mostových zvodidiel DAK certifikovaných na použitie na všetky druhy komunikácií.

 


Green Bau, s.r.o. so sídlom v Považskej Bystrici uspokojila mnoho zákazníkov svojím profesionálnym prístupom a pevne veríme, že uspokojíme aj Vás.