Panelové systémy

Panelové systémy

zenturoPanelový systém – Zenturo

Zenturo predstavuje univerzálne riešenie pre neobmedzené moderné oplotenie a záhradné riešenia, ktoré obsahujú “všetko v jednom”. Buďte spolutvorcom svojho plota!.

nyloforPanelový systém – Nylofor 3D

Nylofor® 3D je referencia na trhu. Tento kompletný profesionálny systém oplotenia poskytuje optímálnu ochranu.

nylofor-2dPanelový systém – Nylofor 2D/2D

SuperSystém Nylofor® 2D a 2D Super je kompletný profesionálny systém oplotenia, ktorý zaručuje extrémnu pevnosť a bezpečnosť.

securiforPanelový systém – Securifor

Systém Securifor® je úplný systém pozostávajúci z pevných, vysoko bezpečných zváraných panelov so sieťou proti prelezeniu s obdĺžnikovým okom, ktoré je možné použiť s dvoma typmi stĺpikov.

baroforPanelový systém – Barofor

Navrhnutý na použitie na miestach, kde sa kladie dôraz na ochranu, bezpečnosť a rozdelenie. Systémy sú vhodné pre priemysel, oplotenie verejných budov, súkromných pozemkov, škôl, parkov a ihrísk.

Bekafor-Classic

Panelový systém – Bekafor Classic

Bekafor® Classic je systém oplotenia z pevných panelov, ktorý poskytuje klasickú ochranu domov a záhrad.

bekafor-prestigePanelový systém – Bekafor Prestige

Bekafor® Prestige je exkluzívny a dekoratívny panelový systém oplotenia, ktorý poskytuje dokonalú ochranu domu a záhrady. Bekafor® Prestige je vynikajúcou alternatívou kovaného železa.

Nylofor-SuperPanelový systém – Nylofor 3D Super

Systém oplotenia s panelmi Nylofor® 3D Super so zvláštnym 3D vyhnutím a veľmi tažkými vodorovnými drôtmi zabezpečuje optimálnu ochranu.

Nylofor-FPanelový systém – Nylofor F

Systém Nylofor® F je kompletný systém, ktorý sa skladá z ťažkých zváraných panelov s horizontálnymi plochými drôtmi a účelovo navrhnutými stĺpikmi pre tento systém oplotenia.