Panelový systém – NYLOFOR 3D SUPER

Panely  

Panely majú šírku 2500 mm a výšku 1830 a 2030 mm. Panely majú na jednej strane zvislé ostne dlhé 30 mm. Oká siete majú veľkosť 200 x 50 mm a nachádzajú sa tiež na miestach, kde prechádzajú profilmi. Ťažké zvislé drôty s priemerom 5 mm a extra ťažké vodorovné drôty s priemerom 8 mm sú zárukou výnimočného stupna odolnosti panelu.

Stĺpiky  

Systém stĺpikov Bekafix®
Panely sú bočne upevnené na stĺpiky pomocou špeciálnych úchytiek, vyrobených z polyamidu či kovu. Zvárané trubkové stĺpiky (70 x 45 mm) v tvare H sú ukončené plastovým krytom.

Stĺpikový systém Bekafix® Super
Pre strednú a vysokú bezpečnosť odporúčame použiť stĺpiky Bekafix® Super. Bočné upevnenie panelov so špeciálnymi bezpečnostnými kovovými skobami a skrutkami. Zvárané rúrkovité stĺpiky (100 x 54 mm) s prierezom tvaru písmena H a otvory pre umiestnenie / upevnenie panelov. Stĺpiky sú vybavené plastovou krytkou.

Technológia povrchovej úpravy

Panely sú vyrobené z pozinkovaných drôtov (min. 40 g/m2). Dôkladná predpríprava povrchu pred jeho úpravou je zárukou perfektnej priľnavosti polyesterovej práškovej farby k povrchu výrobku (min. 100 mikrónov). Stĺpiky sú pozinkované zvnútra aj zvonka (minimálna hrúbka povrchovej vrstvy je 275g/m2, obe strany dohromady), v súlade s európskou normou EN 10326. Potom nasleduje nanesenie adhéznej povrchovej vrstvy a nakoniec sú stĺpiky pokryté polyesterovou práškovou farbou (min. 60 mikrónov).

Brány  

Nylofor® 3D Super je kompletný systém, jeho optimálna miera zabezpečenia je tiež zaistená použitím otváracích a posuvných brán Egidia®, Nylofor® Robusta®.

Farby  

Zelená RAL 6005.
Ďalšie farby k dispozícii na požiadanie.

Použitie  

Systém Nylofor® 3D sa odporúča použiť na profesionálne oplotenie školských areálov, športových štadiónov, železničných objektov, nestrážených areálov, verejných priestranstiev, podnikov, atď.

chart_sk_nylofor_3d_super_2012