Panelový systém – NYLOFOR 3D

Panely 

Panely majú šírku 2500mm a výšku od 630 mm do 2430 mm. Panely majú vertikálne ostne s veľkosťou 30 mm na jednej strane, pričom sú obojstranné (ostne v hornej alebo dolnej časti).
Veľkosti oka sú 200 x 50 mm a 100 x 50 mm v mieste prelisu.
Silné drôty s priemerom 5 mm zaručujú výnimočný stupeň pevnosti.

Stĺpiky  

Systém stĺpov EL
Panely sú nainštalované na prednú časť stĺpa pomocou prípojok a hákových skrutiek. Zvárané stĺpy s pravouhlým prierezom (60 x 40 x 1,5 mm) majú otvory na upevnovanie panelov a sú vybavené plastovým klobúčikom.

Stĺpiky s objímkami
Oceľové stĺpiky s obdĺžnikovým prierezom s rozmermi 40 x 60 x 1,5 mm, bez otvorov.
Obdĺžnikové objímky: panely sú pripevnené k protiľahlým stranám stĺpika pomocou oceľových skrutkovacích objímok.
Nerezové objímky: panely sa uchytia na objímky a potom sa pripevnia k jednej strane stĺpika.

Systém stĺpikov Bekafix®
Panely sú bočne upevnené na stĺpiky pomocou špeciálnych úchytiek, vyrobených z polyamidu či kovu. Zvárané trubkové stĺpiky (70 x 44 mm) v tvare H sú ukončené plastovým krytom.

Systém stĺpikov Quixolid®

Panely sa pripevňujú k stranám stĺpikov, zasunú sa do žliabkov a zaistia sa kovovými pásikmi. Nevyžaduje sa žiadne dodatočné príslušenstvo. Oceľové stĺpiky s profilom v tvare písmena H s rozmermi 75 x 50 mm sú vybavené plastovou krytkou.

Brány  

Systém Nylofor® 3D je kompletnou a optimálnou ochranou vďaka využitiu krídlových a posuvných brán špičkovej technológie Egidia®, Nylofor® a Robusta®.

Technika povrchovej úpravy  

Panely vyrobené z pozinkovaných drôtov. Povrchová ochrana priľnavosti pre perfektnú priľnavosť poplastovaním vypaľovaným polyesterom (min. 100 mikrónov). Stĺpiky sú pozinkované z vnútornej a vonkajšej strany (min. povrchová ochrana 275 g/m2, obe strany dohromady), v súlade s Euro normou 10326. Následne je aplikovaná povrchová ochrana priľnavosti a nakoniec sú stĺpiky poplastované (min. 60 mikrónov).

Farby  

Zelená RAL 6005 a žiarovo pozinkované.
Ďalšie farby k dispozícii na požiadanie.

Použitie  

Systém Nylofor® 3D sa odporúča použiť pri profesionálnom oplotení budov, tovární a dielní, škôl, parkov, ihrísk a športových štadiónov, letísk a vojenských priestorov.

chart_sk_nylofor_3d_2012