Panelový systém – NYLOFOR F

Panely  

Panely majú šírku 2500 mm a rôzne výšky od 630 do 2030 mm. Na jednej strane majú panely vertikálne ostne vysoké 30 mm, ktoré môžu byť umiestnené v hornej aj dolnej časti oplotenia. Oko pletiva je 200 x 50 mm. Pozinkované drôty s minimálnou povrchovou ochranou 40g/m2 sú extra silné: horizontálne prúty 15 x 6 mm, vertikálne drôty majú priemer 5 mm.

Stĺpiky 

Systém stĺpikov D
Zvárané stĺpiky s obdĺžnikovým prierezom (60 x 40 x 1,5 mm) s vložkami M6.
Tento systém je možné pripevniť dvoma spôsobmi:
• svorkami (typ DL)
• krycou doskou v tvare U (typ D)

Systém stĺpikov EL
Panely sú upevnené na prednú stranu stĺpikov hákovými skrutkami a spojené s každým ďalším za použitia kovových úchytiek. Zvárané obdĺžnikové stĺpiky (60 x 40 x 1,5 mm) sú vybavené otvormi na hákové skrutky a plastovými krytkami.

Systém stĺpikov Bekafix®
Panely sú upevnené na stĺpiky bočne pomocou špeciálnych úchytiek, vyrobených z polyamidu alebo kovu (bezpečnosť). Zvárané trubkové stĺpiky (70 x 44 mm) v tvare H sú pokryté plastovým krytom.

Stĺpikový systém Bekafix® Super
Pre strednú a vysokú bezpečnosť odporúčame použiť stĺpiky Bekafix® Super. Bočné upevnenie panelov so špeciálnymi bezpečnostnými kovovými skobami a skrutkami. Zvárané rúrkovité stĺpiky (100 x 54 mm) s prierezom tvaru písmena H a otvory pre umiestnenie / upevnenie panelov. Stĺpiky sú vybavené plastovou krytkou.

Brány  

Systém Nylofor® F je vybaveným bezpečnostnými bránami špičkovej technológie typu Nylofor®, Egidia® alebo Robusta®: jednokrídlové či dvojkrídlové, alebo posuvné brány.

Technika povrchovej ochrany  

Panely vyrobené z pozinkovaných drôtov. Povrchová ochrana priľnavosti pre perfektnú priľnavosť poplastovaním vypaľovaným polyesterom (min. 100 mikrónov). Stĺpiky sú pozinkované z vnútornej aj vonkajšej strany (min. povrchová ochrana 275 g/m2, obe strany dohromady) v súlade s Euro normou 10326. Následne je aplikovaná povrchová ochrana priľnavosti a nakoniec sú stĺpiky poplastované (min. 60 mikrónov).

Farby  

Nylofor® F je k dispozícií v zelenej RAL 6005 a bielej RAL 9010 farbe.
Ďalšie farby: na objednávku.

Použitie  

Zelená RAL 6005, biela RAL 9010.
Ďalšie farby k dispozícii na požiadanie.

chart_sk_nylofor_f_2012