Panelový systém – SECURIFOR

Panely 

Panely sú z ťažkých zváraných sietí so šírkou 2518,6 mm a výškou 2010,6 mm alebo 2417 mm. Niekoľko panelov môže byť inštalovaných ako zostava. K dispozícii sú panely v jednom kuse až do výšky 6,30 m.
Veľkosť oka siete pre maximálnu bezpečnosť je: 12,7 x 76,2 mm.
Horná časť panelu musí byť zosilnená U-profilom 35 x 15 x 2520 mm.
Je tiež možné pozinkovanie a poplastovanie.
Drôty s priemerom 4 mm garantujú bezpečnosť. Sila zvaru je minimálne z 50% sily ocele garantovanej v každom spoji. V testoch prevedených špecializovanými policajnými oddeleniami má pletivo 40 x väčší faktor zdržania ako ďalšie druhy plotov – čo je podstatnou požiadavkou na zachytenie potencionálnych utečencov. Plne testované na bezpečnostné štandardy v niekoľkých Európskych krajinách.

Brány  

Systém Securifor® je dodávaný s prispôsobenými bránami s rovnakou výplňou ako sú panely.

Stĺpiky  

Stĺpikový systém s obdĺžnikovým prierezom Securifor®
Rozmery 80 x 60 x 2,5 mm alebo 120 x 60 x 3 mm (rozmery závisia od výšky stĺpika).Stĺpiky majú jeden rad závitových vložiek M8. Panely sú upevnené pomocou špeciálnych upevňovacích komponentov alebo krycích dosiek v plnej dĺžke pomocou jednosmerných skrutiek.

Systém stĺpikov Bekafix® Super
Bočné upevnenie panelov je možné pomocou špeciálnych bezpečnostných kovových skôb so skrutkami (100 x 54 mm) v tvare písmena H s otvormi pre umiestnenie / upevnenie panelov. Stĺpiky sú opatrené plastovou krytkou. Panely sú pripevnené k bočnej strane stĺpika pomocou špeciálnych pavúkovitých spojovadiel a jednosmerných skrutiek.

Systém stĺpikov Bekasecure®
Dizajn stĺpikov Bekasecure® a vysoká výkonná sila ocele sú zárukou toho najlepšieho z hľadiska vysokej ochrany, pevnosti a jednoduchej inštalácie. Stĺpiky sú opatrené dvomi radmi dier 10 x 20 mm a ich upevnenie do panelov je zabezpečené použitím neprerušovanej krycej dosky a špecifických neoxidujúcich bezpečnostných skrutiek. Otvorený profil stĺpikov umožňuje prechod elektrických a vláknových optických káblov a je ukončený špeciálnou kovovou krytkou.

-Profil stĺpiku:
- 140 x 115 x 3,00 mm (výška plotu 3 - 4 m)
- 140 x 150 x 5,00 mm (výška plotu 4,2 - 6 m)

Technika povrchovej úpravy  

Panely z pozinkovaného drôtu sú následne ošetrené adhéznou vrstvou a nakoniec poplastované vrstvou priľnavého polyesteru s min. hrúbkou 100 mikrónov. K dispozícii sú tiež panely potiahnuté Zincalu Super (95% zinku, 5% hliníka) alebo pozinkované a potiahnuté polyesterom na dlhoživotnú ochranu. Stĺpiky sú pozinkované zvnútra aj zvonka (min. vrstva 275 g/m2, obe strany dohromady) v súlade s normou Euro 10326. Následne je aplikovaná adhézna vrstva a v závere sú stĺpiky poplastované (min. 60 mikrónov).

Farby  

Zelená RAL 6005.
Ďalšie farby (vrátane náteru Zincalu Super) sú k dispozícii na objednávku.

Použitie  

Systém Securifor® je vyvinutý na použitie na miestach, kde je podstatná maximálna bezpečnosť: sklady, distribučné centrá, elektrárne, laboratóriá, počítačové centrá, finančné inštitúcie, vojenské objekty, väznice, atď. Pre špeciálne použitie sú k dispozícii riešenia šité na mieru.

chart_sk_securifor_2012