Panely BAROFOR v rozsahu výšok od 1 m do 2,4 m

Panely

Panely sú v ponuke v rôznych špecifikáciách v plnom rozsahu výšok od 1 m do 2,4 m. Všetky panely sú skonštruované zo zákazkovej valcovej ‘C’ sekcie vodorovných priečok s guľatou alebo hranatou výplňou. K dispozícii sú rôzne prevedenia priečok tak, aby vyhovovali rôznym vzhľadovým a bezpečnostným požiadavkám. Voliteľné oblúkové vrchné časti sú ideálne na použitie tam, kde má prvoradé miesto bezpečnosť, napríklad zaistenie detských ihrísk. Tam, kde sa vyžaduje bezpečnosť a odstrašenie, sú v ponuke kruhové alebo kosoštvorcové rovné tyčky so zašpicatenými hrotmi na sekciách, aby odradili osoby od preliezania.

Stĺpiky

V Stĺpiky sú vyrobené zo zrezanej oceľovej trubice s veľkosťou 60 x 60 x 2 mm. Na vrchu sú ukončené plastickou krytkou.

Unikátny upevnovací systém

Čierne polyamidové oddelovače sa vkladajú na každý koniec horizontálnej koľajničky a do stĺpika sú upevnené svorkou. Sú k dispozícii riešenia pre prechodové, ukončovacie a rohové stĺpiky.

Bránky

Barofor® Square a Barofor® Round koľajničky môžu byť vynikajúco spojené s jednoduchými a dvojitými otočnými bránami Egidia®. Špecifická “C” škála
jednoduchých a dvojitých otočných brán je k dispozícii na použitie s koľajničkovým systémom Barofor® Deco.

Inštalácia

Pri inštalácii stĺpikov do betónovej steny je potrebné sa uistiť, že vo vnútri stĺpikov nezostáva voda.

Technika povrchovej úpravy

Panely sú vytvorené z dutých kruhových profilov ktoré sú následne pozinkované ponorom pri vysokej teplote a potiahnuté polyesterom.
Stĺpiky z pozinkovanej ocele sú potiahnuté polyesterom. Oplotenie Barofor® je štandardne dodávané s pozinkovanou povrchovou úpravou. Bežne ponúkame
10 farebných prevedení (polyesterová vrstva na kovovej). Iné farebné prevedenia z našej kolekcie RAL sú k dispozícii na požiadanie.

Farby

Zelená RAL 6005, biela RAL 9010, čierna RAL 9005.
Ďalšie farby k dispozícii na požiadanie.

Použitie

Univerzálny systém priečok je ideálny na použitie na miestach, kde sa kladie dôraz na ochranu, bezpečnosť a ohraničenie, napr. priemyselné budovy, verejné budovy, detské ihriská, školy, parky a firemné areály.