Zvárané siete – Pantanet Garden

Pletivo

Galvanizované pletivo vyrobené z galvanizovaného drôtu, odporovo zvárané a potiahnuté plastom. Horizontálne drôty majú záhyb na každom oku. Vo vzdialenosti 25,4 mm od vrchu aj zo spodnej časti je pletivo zosilnené druhým okrajový drôtom.

Brány

Systém Pantanet® je úplne dokončený a bezpečne vybavený bránami vysokej technickej úrovne Fortinet® alebo Egidia®: jednokrídlové či dvojkrídlové a posuvné brány.

Farby

Plot: zelená 6073
Stĺpiky: zelená RAL 6005, antracit (iba pre Bekaclip®)

Profesionálna inštalácia

Stĺpiky Bekaclip®
Podporné stĺpiky sú vybavené upevnovacou pätkou a majú kruhový vonkajší profil, dodávajú sa s plastovými hlavicami. Upevnovacie spony sú z nehrdzavejúcej ocele.

Zvárané trubkové stĺpiky

Sú galvanizované zvnútra aj zvonka s minimálnou hrúbkou 275g/m2 (obe strany dohromady) podľa európskej normy 10147. Sú galvanizované a potiahnuté plastom s polyesterom s minimálnou hrúbkou vrstvy 60 mikrónov.

Svojpomocná inštalácia

Stĺpiky Bekaclip® – P
stĺpiky guľatého profilu, z farebného PVC, zosilnené v oleji temperovaným oceľovým drôtom z vysoko uhlíkovej ocele. S upevnovacími páskami na pletivo a hlavicou s logom Betafence.

Stĺpiky Bekarond® – P

stĺpiky guľatého profilu, z farebného PVC, zosilnené v oleji temperovaným oceľovým drôtom z vysoko uhlíkovej ocele. S 1 drôteným držiakom zabudovaným v hlavici s logom Betafence.

Použitie

Súkromné záhrady, Parky, Školy, Športové štadióny, Verejné budovy

chart_sk_pantanet_2012_1